Єдина Країна! Единая Страна!
  • Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області

  • Допомога воїнам АТО - головний пріоритет виховної роботи школи

  • Комп'ютерний клас школи

  • З малої сцени на велику

  • Шкільний духовий оркестр учасник багатьох шкільних та районних заходів

Разработка и создание интернет магазина Joomla

Гордість школи

Наша гордість

Категорія: Наша гордість
Опубліковано: Вівторок, 11 серпня 2015
Автор: Адміністратор
Золотими медалістами зі стін школи вийшли: Срібними медалістами стали:
  • 1972 - Савісько Галина Іванівна;
  • 1975 - Бєлік Галина Зіновіївна;
  • 1983 -Потапенко Ігор Володимирович;
  • 1990 -Іванченко Людмила Миколаївна;
  • 1993 - Заболотня Людмила Василівна;
  • 1993 - Захарчук Олександр Васильович;
  • 1994 - Горбик Віта Віталіївна;
  • 1994 - Кошова Інна Олексіївна;
  • 1995 - Вакула Алла Сергіївна;
  • 1995 - Магдич Наталія Вікторівна;
  • 1995 - Присяжний Юрій Михайлович;
  • 1996 - Вернигора Людмила Іванівна;
  • 1996 - Козинець Алла Анатоліївна;
  • 1997 - Ковба Тетяна Миколаївна;
  • 1997 - Супрун Віталій Олександрович;
  • 1997 - Трайно Юлія Анатоліївна;
  • 1998 - Денисенко Наталія Володимирівна;
  • 1998 - Манойленко Валентин Анатолійович;
  • 1998 - Марченко Сергій Вікторович;
  • 1999 - Косенко Михайло Федорович;
  • 1999 - Курятник Світлана Іванівна;
  • 1999 - Матвієнко Віта Іванівна;
  • 1999 - Сидоренко Тетяна Миколаївна;
  • 1999 - Хабло Марина Олександрівна;
  • 2000 - Борисенко Людмила Володимирівна;
  • 2000 - Гриценко Вікторія Юріївна
  • 2000 - Колтакова  Світлана Володимирівна
  • 2001 - Бондаренко Ірина  Іванівна
  • 2001 - Василенко Алла Василівна
  • 2001 - Грипак Катерина Миколаївна
  • 2001 - Заболотний Роман Володимирович
  • 2001 - Лопаткіна Тетяна Миколаївна
  • 2001 - Лисенко Таміла Василівна
  • 2002 - Денисенко Мирослава Володимирівна
  • 2003 - Косенко Сергій  Федорович
  • 2004 - Анурова Юлія Андріївна
  • 2004 - Ситник Юрій Олександрович
  • 2004 - Титаренко Олександра Миколаївна
  • 2006 - Жало Іван Іванович
  • 2006 - Курятник Альона Анатоліївна
  • 2007 - Василенко Олександр Васильович
  • 2007 - Мироненко Альона Сергіївна
  • 2007 - Новохацька Тетяна Юріївна
  • 2009 - Курятник Олексій Валерійович
  • 2009 - Скорик Катерина Анатоліївна
  • 2010 - Жданова Євгенія Станіславівна
  • 2010 - Кара Юлія Євгеніївна
  • 2010 - Кравченко Світлана Іванівна
  • 2011 - Лазарьонок Наталія Олександрівна
  • 2011 - Чурута Сергій Анатолійович
  • 2013 - Лазарьонок Аня Олександрівна
  • 2013 - Плакуща Маргарита Юріївна
 
  • 1988 - Анушкова Світлана Петрівна
  • 1988 - Дітковська Наталія Вікторівна
  • 1988 - Підвисоцька Ірина Миколаївна
  • 1989 - Бугай Олег Анатолійович
  • 1989 - Ротайчук Олександр Юрійович
  • 1991 - Плис Юлія Григорівна
  • 1992 - Курятник Тетяна Олексіївна
  • 1992 - Міняйло Вікторія Василівна
  • 1994 - Лебеденко Світлана Олексіївна
  • 1995 - Бугай Ірина Анатоліївна
  • 1996 - Колпак Ірина Миколаївна
  • 1996 - Медведенко Тетяна Вікторівна
  • 1996 - Носенко Людмила Іванівна
  • 1996 - Овчаренко Марина Володимирівна
  • 1996 - Стрижак Людмила Василівна
  • 1996 - Харченко Наталія Василівна
  • 1996 - Шевчук Тетяна Федорівна
  • 1997 - Заболотня Леся Анатоліївна
  • 1997 - Клімов Дмитро Леонідович
  • 1997 - Кучеренко Мальвіна Миколаївна
  • 1998 - Гриценко Інна Василівна
  • 1998 - Засенко Олександр Анатолійович
  • 1999 - Васільєва Юлія Валентинівна
  • 1999 - Чередник Тамара Анатоліївна
  • 1999 - Шаповал Юрій Олексійович
  • 2000 - Мархоцька Алла Василівна
  • 2001 - Діхтяренко Євген Васильович
  • 2001 - Дробот Леся Анатоліївна
  • 2001 - Заболотна Ольга Володимирівна
  • 2001 - Кива Олександр Миколайович
  • 2002 - Зоря Віталій Олександрович
  • 2002 - Литвиненко Олександр Юрійович
  • 2003 - Меримерін Вадим Володимирович
  • 2003 - Янович Дмитро Валерійович
  • 2004 - Денисенко Руслана Вікторівна
  • 2004 - Лисенко Ольга Василівна
  • 2004 - Макаренко Світлана Олександрівна
  • 2004 - Назаренко Тетяна Анатоліївна
  • 2006 - Небот Максим Валерійович
  • 2009 - Макаренко Олена Олександрівна
  • 2009 - Скляр Аліна Іванівна
  • 2009 - Старікова Яна Миколаївна
  • 2011 - Мед Світлана Вадимівна
  • 2012 - Тетьора Сергій Володимирович
  • 2012 - Чорнобай Іван Васильович

Особливо відмітимо випускників, які досягли значних висот у розвитку бізнесу та науці.

Потапенко Ігор Володимирович - бізнесмен, меценат, керівник об'єднання «Разгуляй» .

Кононенко Володимир Антонович - кандидат сільськогосподарських наук, викладач Одеської сільськогосподарської Академії.

Бас Леся Дмитрівна - кандидат історичних наук, викладач військової Академії ім. Жуковського.

Кошова Інна Олександрівна - кандидат філологічних наук, викладач Черкаського Національного Університету.

Марченко Сергій Вікторович - кандидат технічних наук.

Носенко Людмила Іванівна -  кандидат економічних наук, викладач Киїівського національного економічного університету.