Єдина Країна! Единая Страна!
  • Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області

  • Допомога воїнам АТО - головний пріоритет виховної роботи школи

  • Комп'ютерний клас школи

  • З малої сцени на велику

  • Шкільний духовий оркестр учасник багатьох шкільних та районних заходів

Разработка и создание интернет магазина Joomla

Початкові класи

Слово початківця

Категорія: Початкові класи
Опубліковано: Вівторок, 01 вересня 2015
Автор: Віра Косенко

От і закінчується літо 2015 року. Ми завжди так очікуємо на настання літніх канікул, що рідко замислюємося над тим, як швидко плине час.

Наші учні дорослішають, ми мудрішаємо, удосконалюємо свою майстерність.

В цьому році минає 35 років як я прийшла працювати в Пальмірську ЗОШ І-ІІІ ст. Після закінчення Переяслав-Хмельницького педагогічного училища. Прекрасна школа. Дуже хороший, трудолюбивий, творчий колектив. Моїми першими наставниками і порадниками були Видриган Любов Федорівна та Мілевська Тетяна Григорівна. Весь час працюю над самовдосконаленням, шукаю оригінальні ідеї, способи підвищення ефективності навчального процесу. Відвідую уроки колег, районні, обласні семінари. Читаю фахові газети, журнали, методичну літературу. Вивчала досвід С.П. Рогачевської і написала свою роботу «Диференційоване навчання на уроках математики в початковій школі». Зараз працюю над розвитком продуктивного мислення на уроках математики. Написала роботу «Як навчити шестирічок читати».

В квітні 2013 р. брала участь в обласному семінарі. Прослухала лекцію Ш.О. Амонашвілі з «Гуманної педагогіки». Досвід Великого педагога впроваджую у свою роботу.

Беру участь в Інтернет семінарах. Мої роботи: «З досвіду використання виховного потенціалу уроку з метою формування ціннісних орієнтацій школяра» та «Інноваційні підходи до викладання предмета Я у світі». Над другою темою продовжую працювати і в цьому році.

З нетерпінням чекаю зустрічі з своїми третьокласниками.

Завтра перше вересня – це день знань, це свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового, невідомого і водночас зі збереженням зв’язків із минулим. Вітаю всіх людей які мають відношення до освіти. Бажаю здоров’я, щастя, радості, а також невичерпної енергії у процесі набуття нових знань.

Вчитель поч.кл. Косенко В.В.