Єдина Країна! Единая Страна!
  • Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області

  • Допомога воїнам АТО - головний пріоритет виховної роботи школи

  • Комп'ютерний клас школи

  • З малої сцени на велику

  • Шкільний духовий оркестр учасник багатьох шкільних та районних заходів

Разработка и создание интернет магазина Joomla

Подорож до міста Лева

Категорія: Про школу Опубліковано: Четвер, 03 вересня 2015 Автор: Яна Макаренко

Пальмірські учні відвідали Львів- чудове місто з ароматом кави і шоколаду

У Пальмірській школі учні вміють не тільки добре навчатися , але й гарно відпочивати, подорожуючи. Під час канікул учні старших класів з учителькою англійської мови Яною Володимирівною Макаренко та педагогом- організатором Тетяною Борисівною Манжарою відвідали Львів- місто,де унікально поєднані культури Заходу та Сходу. Це місто класичного мистецтва і неординарних ідей та постатей.

Першого дня ми побували на екскурсії Золота підкова . Під час цікавих розповідей екскурсовода подорожували крізь століття, були вражені красою краєвидів одеського замку, таємницями та містичністю Підгорецького та розкішшю Золочівського замків.

111

Другого дня відвідали Львівський національний академічний театр опери та балету. Своєю унікальністю будівля не поступається жодній в Україні та мало якій в Європі. Побували в кнайпі-музеї Львівської опери, де побачили частину річки, на якій був заснований Львів.

Під час пішохідної екскурсії ми познайомились із такими місцями, як Домініканський собор,Дім легенд, Єзуїтський костел,Латинська катедра, музей зброї “Арсенал”. Всім сподобалась аптека-музей,що на площі Ринок, вона розташована на кількох поверхах та у підвалі. Та ми дізналися як і чим виготовляли ліки в давні часи.

Побувавши раз у копальні кави, її атмосферу не забудеш ніколи. Цікавий задум самої кав’ярні, в якій ви можете самі собі добути каву.

Кожне місце у Львові має свою історію.

Львівська майстерня шоколаду - це рай для любителів солодощів. Там можна придбати цікаві вироби із бельгійського шоколаду.

У вечірній час місто особливе: освітлені вулиці, підсвічені будинки та храми спонукають відкрити для себе щось зовсім інше,нове і таємниче. Варто звернути увагу на атмосферу Львова,вона дуже відрізняється від звичної для нас. Люди там привітні та радо зустрічають гостей свого міста. Вулички просто переповнені туристами, звідусіль лунає українська, польська, англійська чи німецька.

Третього дня учні пройшли нелегкий шлях довжиною в 408 сходинок наверх Ратуші та побачили місто з висоти пташиного польоту. Кожен день рівно опівдні можна почути гімн міста з вежі Ратуші.

Львів – перлина Європи. Місто вражає чарівною атмосферою та закохує в себе. Поїздка нам добре запамяталась і залишила багато емоцій, вражень та почуттів. Ми радимо всім відвідати файне місто Львів, сподіваємось з часом відвідати нові.

333

Перегляди: 616