Єдина Країна! Единая Страна!
  • Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області

  • Допомога воїнам АТО - головний пріоритет виховної роботи школи

  • Комп'ютерний клас школи

  • З малої сцени на велику

  • Шкільний духовий оркестр учасник багатьох шкільних та районних заходів

Разработка и создание интернет магазина Joomla

Школа – велика дитяча країна

Категорія: Про школу Опубліковано: Субота, 19 вересня 2015 Автор: Галина Василенко

Вже о 8:00 годині першого вересня зазвучала музика перед школою, запрошуючи на свято з нагоди Дня Знань. Соціальний педагог Курятник Валерій Олексійович  та учень 10 класу Шевчук Дмитро якісно підготували музичний супровід. Урочистості розпочалися, коли подвір’я школи заповнилося учнями, вчителями, батьками, жителями селища. Вела свято педагог – організатор Кулик Тетяна Борисівна. Чудова мелодія, приємні слова ведучої, оплески запросили в шкільну родину 15 першокласників і їх класовода Мархоцьку Ніну Василівну. Прапороносці Ясир Сергій, Липа Ярослав гордо несуть прапори України та школи, а всі присутні виконують Гімн держави. Учасників свята привітав голова районної ради Саранча Валерій Петрович. Він вручив першокласникам найдорожчі для українців подарунки – прапори України та Кобзарі. Щирі вітання прозвучали від сільського голови Денисенка Віктора Івановича, завідувачки дитячим садком «Кристалик» Макаровської Марії Іванівни.

bU17ptBx cg

Директор школи Лосіцький Володимир Миколайович вручив Похвальні листи учням 5-10 класів, сертифікати переможцям 2015 року в семи номінаціях, розповів про здобутки 2014-2015 навчального року та завдання на новий навчальний рік. Заступник директора Василенко Галина Зіновіївна зачитала наказ про зарахування учнів 1,10 класів. До першокласників звернулася Королева країни Знань  (Кошик Вікторія) і вручила їм чарівний ключ, яким відкриють двері у незвідане. 12 випускників звернулися з напутнім словом і вручили подарунки від себе та товариства «Нібулон» наймолодшим школярикам. Школа отримала 2 ноутбуки та спортивний інвентар. Особливий подарунок для першокласників – прапорці держави, які виготовили і вручили випускники під керівництвом педагога – організатора, що символізують мир і спокій в нашій країні. Пам’ять про полеглих за її свободу присутні вшанували хвилиною мовчання.

dry8 R zawM

Із особливою цікавістю  чекали виступу першокласників. І вони не підвели. Голосно, виразно прочитали цікаві вірші усі 15 школяриків. Настає урочиста хвилина – квіти вчителям. Сьогодні їх отримали 20 учителів школи та ветерани педагогічної ниви, присутні на святі: Іскра О.А. Іскра А.Ф., Єскіна М.О., Пархоменко Н.В., Козинець С.Д., Шевчук Ф.П., Бондаренко Р.М.

Перший дзвінок звучить із рук першокласниці Макаренко Анни та одинадцятикласника Кулика Максима. Отець Стахій традиційно благословив присутніх на щасливий навчальний рік.

aJfL3LCDFOY

Знову оплекси і коло знайомств здійснюють найменші та найстарші учні школи на чолі з їх класними керівниками Ляскалом Віталієм Анатолійовичем та Мархоцькою Ніною Василівною. За ними усі 128 школярів ідуть на перший урок «Ми – єдина країна». Новий 2015-2016 навчальний рік розпочався урочисто, організовано.

 

 

Заступник з н/в роботи Галина Зіновіївна Василенко

Перегляди: 920