Єдина Країна! Единая Страна!
  • Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області

  • Допомога воїнам АТО - головний пріоритет виховної роботи школи

  • Комп'ютерний клас школи

  • З малої сцени на велику

  • Шкільний духовий оркестр учасник багатьох шкільних та районних заходів

Разработка и создание интернет магазина Joomla

Формуємо уміння цінувати красу

Категорія: Про школу Опубліковано: Четвер, 24 вересня 2015 Автор: Галина Василенко

22 вересня учителька Переясловець Людмила Василівна провела відкритий урок образотворчого мистецтва у 7 класі на тему «Образ міста. Перспектива вулиці. Особливості створення архітектурного образу. Композиція міського (сільського) пейзажу. Сільські поселення українців». До уроку підготувала схеми конструктивної побудови вулиць, репродукції міських, сільських пейзажів, презентацію «Унікальні архітектурні споруди України». Людмила Василівна активно провела актуалізацію опорних знань. Учні Приходько М., Соловей Л., Орешета В. вірно дали визначення лінійної та повітряної перспективи, особливостей їх відображення, проаналізували близький, середній і дальній плани. Відповіді доповнювались в ході евристичної бесіди за підібраними пейзажами, схемами побудови вулиць. Діти розповіли чим подобається наше селище, що є на його вулицях.

Учителька відзначила якісні знання учнів та оголосила тему в мету року. Значну увагу в процесі вивчення нового матеріалу приділила формуванню ключових компетентностей: вміння вчитися міжпредметної естетичної та предметних мистецьких компетентностей. Розвивала композиційні уміння і навички, просторову уяву учнів в процесі виконання практичної частини роботи «Старовинний замок». Перегляд презентації унікальних архітектурних споруд України сприяв вихованню інтересу до вивчення культури України.

DSCN7421

Людмила Василівна виконує малюнок на дошці, а діти в альбомах простим олівцем. Звертає увагу на закономірності лінійної перспективи: створення ілюзії глибини методом загородження та за рахунок фактурності зображення. Чітко демонструє етапи створення малюнка з однією точкою сходження. Діти компонують елементи пейзажу в просторовому зв’язку їх між собою з композиційними і тоновими рішеннями у комбінованій техніці.

81

Вчителька разом із дітьми обрали кращі роботи Приходько Марії, Цупренка Сергія. Усі учні якісно виконали композиції, отримавши високі бали. На уроці були присутні Василенко Галина Зіновіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи, учителька початкових класів Косенко Віра Василівна, молоді педагоги Кулик Тетяна Борисівна та Макаренко Яна Володимирівна.

Вони відзначили високий рівень науково-методичної та фахової підготовки учительки, якісну реалізацію Державного стандарту базової школи з образотворчого мистецтва, сучасний стиль і методи роботи з класом, особистісно орієнтований підхід до учнів.

Галина Зіновіївна Василенко,

заступник директора з навчально-виховної роботи

  Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Перегляди: 929